Miskolc a te helyed

A világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozunk egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Az SGS Hungária Kft.

 elkötelezett munkatársat keres

ÉLELMISZERIPARI SZAKÉRTŐ

munkakörbe

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Élelmiszerek és élelmiszeripari termékek jelölésének ellenőrzése,
  • Vizsgálati jelentések, szakvélemények értékelése; állásfoglalások készítése magyar és/vagy angol nyelven,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Adott projektek esetében az ügyfél igények nyomon követése, a határidők figyelése, teljesülés nyomon követése,
  • Adminisztráció,
  • Vevői reklamációk kezelése,
  • Szakértői tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok rendszeres figyelése.

Az alábbi tapasztalataiddal tudsz hozzájárulni a csapatunk munkájához:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettséggel rendelkezel,
  • Jól ismered az Élelmiszerkönyvet és az élelmiszeripari jogszabályokat,
  • Tapasztalatod van címkeellenőrzésben,
  • Rendelkezel:
    • 1-3 éves munkatapasztalattal hasonló munkakörben,
    • angol nyelvtudással szóban és írásban,
    • MS Office alkalmazások felhasználói ismeretével,

Ezt a munkát Neked találták ki, ha az alábbi tulajdonságokkal rendelkezel:

  • Precízség, pontosság,
  • Nyitott és alkalmazkodó személyiség, csapatban való munkavégzés,
  • Megbízhatóság, minőségközpontúság.

Amire számíthatsz:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget nyújtunk,
  • Kollégáink szakértelmét versenyképes bérrel és béren kívüli juttatással honoráljuk,
  • Munkába járás költségét támogatjuk,
  • Tiszta, inspiráló munkakörnyezetet, munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítunk,
  • Fiatal és lendületes csapattal várunk.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésed és szeretnéd megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: SGS International Kft.