Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft.
Bővülő csapatunkba

Élelmiszeripari laboráns

munkatársat keresünk.
A több mint 100 éves múltra visszatekintő Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft. mikrobiológiai laboratóriumának erősítésére élelmiszeripari laboráns munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Munkakörhöz tartozó feladatok
• Mikrobiológiai vizsgálatok előkészítő feladatainak elvégzése, táptalajfőzés, valamint a minták vizsgálatra    történő előkészítése
• Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése klasszikus mikrobiológiai és molekuláris biológiai módszerekkel
• A laboratóriumi munkához tartozó dokumentációk készítése, vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Minimum középfokú végzettség
• Jó kézügyesség, pontos, precíz munkavégzés
• Együttműködési készség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Hasonló területen (laboratóriumi vizsgálatok/ GMP/ minőségbiztosítás) szerzett gyakorlati tapasztalat
• Alapszintű angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

• Folyamatos tanulás, fejlődés lehetősége
• Élelmiszerek és gyógyszerek mikrobiológiai vizsgálati területének megismerése
• Élelmiszer és gyógyszer minőségbiztosítási tapasztalatszerzés
• Támogató, lendületes csapat, családias légkör, hosszú távú munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
Cégnév: Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft.