Munkatársat keresünk

Élelmiszeripari-húsipari technológus (Békéscsaba)

pozícióba.

Kaiser Food Kft.
A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője.
Békéscsabai gyártótelephellyel rendelkező Vállalatunkhoz várjuk leendő munkatársunkat azonnali munkakezdéssel a következő munkakörbe:
Élelmiszeripari-húsipari technológus

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamat ellenőrzése
  • Aktív részvétel a vállalaton belüli és kívüli auditokon
  • Normák, illetve a minőségbiztosítási politika betartása
  • Termékminták előkészítése, figyelemmel kísérése, kiértékelése, és a hozzátartozó dokumentációk vezetése
  • Új termékfejlesztésekben való aktív részvétel
  • Kommunikáció az illetékes közigazgatási szervekkel, a jogszabályi változások, azok bevezetése tekintetében
  • A gyártás folyamán használt gyártási folyamatok és anyagok optimalizálása
  • Együttműködés az új technológiák gyártásba történő bevezetése során
  • Receptúrák és technológiai eljárások kialakítása
  • Késztermékek specifikációinak kidolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló probléma-megoldó készség
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

5600 Békéscsaba, Kétegyházi út 8.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével.

Cégnév: Kaiser Food Kft.