Élelmiszer jelölés előkészítő

Fedezd fel a Felföldi Kft-nél az ’édes’ lehetőségek világát!

Szeretnél olyan kreatív környezetben dolgozni, amely elősegíti szakmai fejlődésed? A Felföldi Kft. lehetőséget nyújt arra, hogy örömöt vigyen az emberek életébe, és hozzáadott értéket teremtsen saját karrieredben.

Röviden a Felföldi Kft-ről

A Felföldi Édességgyártó Kft. egy 1986-ban alapított családi tulajdonban lévő magyar vállalkozás, mely egyre szélesedő portfólióval rendelkező édességgyártó tevékenységét az elmúlt közel 30 évben az összes kontinensre kiterjesztette, és jelenleg több, mint 40 országban van jelen a termékeivel. A Felföldi Kft. Közép-Kelet Európában és Magyarországon előkelő helyet foglal el az édességgyártók népes piacán. A cég több mint 30 különböző terméket állít elő, és számos új termék áll fejlesztés alatt.

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Jó terhelhetőség
  • Precizitás

Főbb feladatok

  • Édesipari és élelmiszeripari termékek jelölésének készítése, ellenőrzése
  • Tápérték adatok számítása, meghatározása
  • Beérkezett import élelmiszerek jelölésének fordítása magyar nyelvre, szerkesztése
  • Termékek címkézésének felügyelete, koordinálása

Feltétel:

  • Felsőfokú élelmiszermérnöki végzettség
  • Angol nyelv ismerete

Előnyök

  • Hasonló munkakörben, esetleg élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Minimum két év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkalehetőség
  • Megbízható munkáltatói háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: FELFÖLDI Édességgyártó Kft