Megváltozott munkaképességű
Agroferm Zrt.
Munkatársat keresünk

Elektrikus villanyszerelő

pozícióba.
Az Agroferm Zrt. Kaba közelében, Hajdú-Bihar megyében található, egy 400,000 m2-es telephelyen. A vállalat több, mint 30 éves múltra tekint vissza a biotechnológiai iparban. Ezek alatt az évtizedek alatt nem csak a gyártási kapacitás nőtt folyamatosan, de az innovatív szemléletnek köszönhetően újabb technológiai megoldások kerültek bevezetésre.
2019-ben egy amerikai cégcsoport vásárolta fel a vállalatot, hogy egy 15 milliárd HUF értékű beruházás keretein belül a meglévők mellett új épületekben GMO-mentes adalékanyagokat, illat- és ízanyagokat, összetevőket gyártsanak, a legkorszerűbb biotechnológia alkalmazásával. A kabai gyár elsősorban európai ügyfeleket szolgál majd ki, és 250 szakembernek biztosít munkahelyet a kutatás-fejlesztés, illetve a gyártás területén.

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyár 0,4 kV-os, 6,3 kV-os és 22 kV-os hálózatának üzemeltetése, karbantartása, javítása
  • Az üzemeltetéssel és karbantartással összefüggő kapcsolások végzése
  • Villamos mérések regisztrálása, nyomon követése, teljesítmény követés
  • Alvállalkozók villamos rendszerhez kötődő munkájának felügyelete
  • Tevékenységéhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő és villamos alállomás kezelő végzettség
  • Ipari környezetben eltöltött legalább 5 év szakmai gyakorlat
  • Villamos berendezés karbantartási gyakorlati ismeretek
  • Műszaki rajzdokumentáció olvasási készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • MS-Office alap szintű ismerete
  • B típusú jogosítvány
  • 12 órás (2 nappal, 2 éjszakás, 4 nap szabad) munkarend szerinti munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Robbanásbiztos berendezés kezelői szakképesítés
  • Munkaköréhez kapcsolódó bármilyen egyéb szakképesítés
  • Ipari műszerezési gyakorlat
  • Angol nyelv legalább alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Bónusz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • SZÉP (Széchenyi Pihenő) kártya
  • Ingyenesen igénybevehető buszjárat a műszakokhoz igazítva
  • Iskolakezdési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Cégnév: Evonik Agroferm ZRT.