Continental Dohányipari Zrt.

Munkatársat keresünk

DOHÁNYÜGYI GYAKORNOK

pozícióba.

Magyar családi tulajdonban álló magáncég, amely több Európában működő dohányipari vállalatot egyesít.

Főbb feladatok, munkák:

  • Dohányipari szakmai alapismeretek elsajátítása belföldön és külföldön egyaránt,
  • kapcsolattartás a meglévő dohánybeszállítókkal szóban és írásban, magyar és angol nyelven,
  • dohányértékelésben való aktív részvétel,
  • dohányrendelések feldolgozása, kezelése, nyomon követése,
  • beérkező dohányok minőségellenőrzése, átvétele
  • raktárkészletek felügyelete,
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, valamint integrált vállalatirányítási rendszer teljes körű használata,
  • dohányipari termékek előállítására vonatkozó törvényi szabályozás változásainak követése, jelentési kötelezettségek teljesítése,
  • kapcsolattartás társosztályokkal (logisztika, előkészítés, gyártmányfejlesztés, minőségirányítás)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség (kertészmérnök, agrármérnök, élelmiszeripari mérnök stb.),
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • jó tárgyalási készség, kiváló kapcsolatteremtő képesség,
  • pontos, precíz adminisztrációs munkavégzés,
  • csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, lendületes személyiség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

3980 Sátoraljaújhely, Dohány utca 1-3.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem küldje el szakmai önéletrajzát.

Cégnév: CONTINENTAL DOHÁNYIPARI ZRT.