Megváltozott munkaképességű

A KWS az európai és a hazai vetőmagpiac meghatározó szereplője. Az általunk nemesített fajták, hibridek sikeresek és kedveltek a hazai gazdálkodók körében. A cukorrépa vetőmag üzletágunk piaci pozíciójának további erősítése érdekében új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Cukorrépa termékfelelős

Magyarország területére.

Feladatok:

  • Cukorrépa termelők látogatása, termesztés technológiai/ növényvédelmi szaktanácsolása
  • Társaságunk által forgalmazott cukorrépa vetőmagok értékesítése, a termelők támogatása a fajtaválasztásban

Elvárások:

  • Felsőfokú növényvédő szakmérnöki/ növényorvosi végzettség
  • Mobilitás a szaktanácsolt területen (termelői látogatások)
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs, tárgyalási és meggyőző készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek

Előny:

  • Cukorrépa termelésében / növényvédelmében szerzett gyakorlat
  • Szántóföldi növénytermesztési tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Dél-Dunántúli lakhely

Amit kínálunk:

  • Változatos, tanulási lehetőséget, fejlődést kínáló feladatkör
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú bónusz)
  • Biztos szakmai háttér

Szükséges tapasztalat:

  • minimum 1-3 év növényvédős/ növényorvosi szakmai gyakorlat, vagy
  • szántóföldi növénytermesztésben szerzett gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Növényorvos

Amennyiben nyitott pozíciónk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi gombra kattintva.

Cégnév: BETAMAG-TRADE Kft.