BECK AND PARTNERS Kft.
Ön rugalmas, precíz munkaerő, aki kiválóan old meg komplex szervezési feladatokat? Érdekelné egy új pozíció az élelmiszeripar területén?

Akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Partnerünk több, mint 6 évtizedes múltra visszatekintő vállalkozás, amely mára a kiskereskedelmi láncok csomagolt burgonyával történő ellátásának meghatározó cégévé vált.
Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Csomagolóház-vezető helyettes

Főbb feladatok, munkák:

  • A burgonya csomagolóház vezető munkájának proaktív, teljes körű támogatása
  • A megrendelések függvényében a műszakok szervezése, tervezése és aktív irányítása (30 főből álló termelői csapat irányítása, menedzselése)
  • Áruházakhoz történő beszállítások időkapus feladatainak szervezése
  • Szoros együttműködés a kereskedelem, a minőségirányítás, valamint a műszaki osztály kollégáival
  • Teljesítményszámok és a hatékonyság aktív fejlesztése
  • A szakszerű burgonya tárolás szakmai támogatása és felügyelete
  • A munkakörhöz tartozó dokumentációs feladatok naprakész vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hétvégi csomagolóház vezetői ügyelet vállalása (előre összeállított, kiszámítható beosztás alapján)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes és Office (Word, Excel, Outlook) ismeretek
  • Magabiztos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kitűnő problémamegoldó és szervezési készség
  • Rugalmas, precíz és pontos munkavégzés (a megrendelések összeállításához igazodó váltakozó műszakok egyikének vezetése)
  • Folyamatos nyitottság az új technológiák, technikák megismerésére, bevezetésére
  • Vevőközpontú szemlélet, lelkes és elkötelezett hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Pozíciónak megfelelő fix alapbér, teljesítménnyel arányos bónusz
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Stabilan növekvő ágazat
  • Hosszátávú munkalehetőség
  • Megbízható, magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki érzék, affinitás
  • Érvényes vezetőüléses targonca jogosítvány
  • Gyakorlatban szerzett vezetői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Dunaegyháza
  • Munkaidő: műszakbeosztás szerint
  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.