CO2 hegesztő

Leírás

Magyar kézben lévő, traktorokhoz és kombájnokhoz fülkéket gyártó partnerünkhöz keresünk

CO2 HEGESZTŐ

munkatársat Kiskunmajsára.

Feladatok:

  • Műszaki rajz olvasása
  • Hegesztőrobot kezelése
  • Mezőgazdasági és építőipari elemek hegesztése

Elvárás:

  • Fémipari jártasság
  • Betöltött 18.életév
  • Hegesztési gyakorlat, tapasztalat
  • Szakmai elhivatottság
  • Rugalmasság

Előny:

  • Karosszérialakatos, géplakatos végzettség
  • Hegesztői végzettség
  • Minősített hegesztői végzettség
  • Darukezelői vagy teherkötözői végzettség
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Mentori támogatás a betanulási időszak alatt
  • A cég saját állományos dolgozója leszel
  • Havi bruttó 350.000-420.000 Ft alapbér + pótlékok
  • Havonta teljesítményalapú prémium (kb. bruttó 100.000 Ft/hó)
  • Bónuszok
  • Ingyenes szállás
  • Utazási támogatás: autó esetén 15 Ft/km, vagy a bérlet támogatása 85%-ban

Munkavégzés helye: Kiskunmajsa

Munkavégzés helye

Kiskunmajsa

Cégnév: Kelly Services Kft.