Megváltozott munkaképességű
EXTRACKT-PRO Kft.

Co2 Hegesztő (Kiskunmajsa)

nettó: 350.000-400.000 Ft/hó

Egyszerű hegesztési varratok készítése! Nem vizsgált varratok!

Főbb feladatok, munkák:

Mezőgazdasági gépek vezetőfülkéinek készre hegesztése, 4-6 mm-es anyagvastagság, egyszerű hegesztési varratok készítése vízszintes pozícióban( nincs vizsgált varrat).

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség, Co2 hegesztésben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat, 2 műszak vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Co2 hegesztésben szerzett 1-2 év tapasztalat.

Amit kínálunk:

        Kulturált ipari környezet!!!

  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelten magas alapbérezés, nettó: 350.000-400.000 Ft/hó
  • 100 %-os utazási támogatás a cég 50 km-es körzetéből járóknak
  • igényes díjmentes szállást biztosítunk+ havi egyszeri haza utat fizetünk
  • albérleti támogatás igényelhető 50.000 Ft/hó

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

"Jelentkezem " gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: EXTRACKT-PRO Kft.