Mezőgazdasági gépekhez alkatrészeket gyártó céghez keresünk hegesztő munkatársakat Iváncsára.

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Bérezésed nettó 300.000 Ft-tól indul, de tapasztalattól függően ez lehet több is

  • Céges buszjáratot biztosítunk a munkába járáshoz

  • Meleg étkezést biztosítunk a dolgozók számára

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy 2 műszakos munkarendben kell majd dolgoznod

  • Ha rendelkezel CO hegesztési tapasztalattal és szakirányú végzettséggel

Milyen feladataid lesznek?

  • Vázszerkezetek védőgázas hegesztését végzed

  • A varratokat kell ellenőrizned

  • A hegesztő berendezéseket és sablonokat hetente felülvizsgálod

Hol fogsz majd dolgozni?

  • Iváncsán, az M6-os autópálya szomszédságában

Ha tetszett, amit olvastál, küldd el jelentkezésed a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címre.

Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.