CNC GÉPBEÁLLÍTÓ munkatársat keresünk mezőgazdasági gépek meghajtásához szükséges egyszerűbb és speciális kardántengelyek és alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

  • A gyártó- ill. összeszerelő-eszközök kezelése, beállítása és üzemeltetése (multifunkcionális, többtengelyes CNC eszterga)
  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete
  • A hibák felismerése, minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Szerszám- és gépkorrekciók, szerszámcserék elvégzése

Téged keresünk, ha:

  • Több év tapasztalattal rendelkezel CNC gépek kezelésében (marógépek)
  • Erős rajzolvasási, forgácsolói tudással rendelkezel
  • Emellett programozói ismereteid is vannak
  • 2 műszakos munkarendet tudod vállalni
  • Munkádra igényes és megoldásorientált vagy

Amit kínálunk:

  • Családias környezet
  • Megfelelő munkaeszközök
  • Korrekt jövedelmezés (bónusz, 13. havi fizetés, cafetéria)

Munkavégzés helyszíne: Kecskemét

 Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Cégnév: INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.