CNC-gépbeállító

Leírás

Mezőgazdasági gépalkatrészeket gyártó partnerünk részére keresünk gépbeállító pozícióba kollégát 2 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Szerszámbemérések
  • Gépek, programok korrekciója
  • Hatékony átállás másik munkadarabra vagy szériára
  • Komplett CNC programok önálló készítése a termeléshez
  • Az összes CNC-eszterga és CNC-megmunkáló központ kezelése és programozása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Releváns tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasása
  • 2 műszak vállalása, 3 műszak előny
  • Programozási ismeret
  • Marós, vágós, hegesztési ismeretek előny

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiemelkedő műszakpótlék
  • Cafeteria
  • 13.havi juttatás
  • 10%-os havi bónusz
  • Útiköltség térítés: 43 Ft/km autóval történő bejárás esetén, tömegközlekedés esetében 100%-os bérlettérítés

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Trenkwalder Kft