Miskolc a te helyed

CNC GÉPBEÁLLÍTÓ munkatársat keresünk

mezőgazdasági gépek meghajtásához szükséges egyszerűbb és speciális kardántengelyek és kardántengely alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára

Az alábbi feladatok várnak majd rád

  • A gyártó- ill. összeszerelő-eszközök kezelése, beállítása és üzemeltetése
  • Multifunkcionális, többtengelyes CNC eszterga gépek beállítása
  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete
  • A hibák felismerése, minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Szerszám- és gépkorrekciók, szerszámcserék elvégzése

Téged keresünk, ha:

  • Több év tapasztalattal rendelkezel CNC gépek kezelésében (marógépek)
  • Erős rajzolvasási, forgácsolói tudással rendelkezel
  • Emellett programozói ismereteid is vannak
  • 3 műszakos munkarendet tudod vállalni
  • Munkádra igényes és megoldásorientált vagy

Amit kínálunk:

  • Családias környezet
  • Megfelelő munkaeszközök
  • Korrekt jövedelmezés (13. havi fizetés, cafetéria, bónusz)

Munkavégzés helyszíne: Kecskemét

Cégnév: INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.