Feladatok

  • CNC forgácsoló gépek programozása , gép beállítási, átállási munkálatok elvégzése
  • Forgácsoló szerszámok cseréje, beállítása, az ehhez kapcsolódó korrekciók elvégzése.
  • Az üzemben gyártott alkatrészek folyamatos minőségi felügyelete.
  • Átállási idők és ciklus idők mérése és dokumentálása.

Elvárások

  • Középfokú szakmai végzettség
  • Alapvető műszaki rajz ismeret
  • Számítógépes ismeret
  • Minimum 3-4 éves CNC forgácsolói szakmai tapasztalat
  • Többműszakos munkarend
  • Önálló felelős munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Előnyt jelent

  • CNC programozó végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria.
  • 30 km-es körzetben céges buszjárat.
  • Emelt bejárási támogatás.
  • Hűség és ajánlói bónusz.
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények.
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • 8 órás munkarend, melyek a munkaközi szüneteket is tartalmazzák.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 42 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít.
„Nincs utánfutó Knott nélkül. „
Ha még nem hallottál a cégünkről, akkor hasznos tudnivalók:
  • Minden 3. utánfutó a világon a mi alkatrészünkből készül!
  • Nemzetközi cég több mint 10 leányvállalattal a világon.
  • A csoportban 1 millió tengelyt gyártunk évente.
  • A csoportban több mint 2000 munkavállalóval dolgozunk, itt Kecskeméten 500 fő dolgozik az utánfutó alkatrészeken és eladásán.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Autóflex-Knott Kft.