VÉRTES-KER.Kft.

Munkatársat keresünk

Clark targonca kereskedő

pozícióba.

A Vértes-Ker Kft. 25 éve magyar tulajdonú családi vállalkozásként működik hazánkban. A Clark targoncák és több munkagép típus hivatalos disztribútora. Fő profilunk a targoncák és munkagépek kereskedelme, bérlete és márkafüggetlen szervize. Országos szerviz lefedettséggel rendelkezünk.

Főbb feladatok, munkák:

-Cégünk termék palettájának értékesítése partnereink számára
-Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, azok túraterv szerinti látogatása
-Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
-Közreműködés szerződés megkötésében
-A munkaterületéhez tartozó vevők és cégünk között fennálló kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése
-A piac folyamatos figyelése, információk begyűjtése és elemzése
-A komplett keleti régió ügyfél állományának kezelése
-Az apagyi telephelyünkről bérletben kiadott targoncák ügyintézése, a bérgép állomány kezelése, fejlesztése
-A telephelyen működő munkagép kereskedelem és szerviz üzletág támogatása
-Folyamatos kimutatások, elemzések elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
-Önálló, rugalmas munkavégzés
-Asszertív kommunikációs készség
-Eredményorientáltság
-Vevőorientált szemlélet
-Microsoft Office ismerete
-B kategóriás jogosítvány
-Nyíregyháza környék lakhely előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Kereskedelmi végzettség
-Hasonló munkakörben szerzett területi képviselői tapasztalat
-Gépipari- és mezőgazdasági műszaki ismeret
-Gépértékesítésben szerzett tapasztalat
-Angol nyelv tudás

Amit kínálunk:

-Kimagasló, teljesítményorientált bérezés
-Az apagyi telephelyünkön iroda biztosítása
-Mobil telefon
-Lap-top
-személygépkocsi
-önálló, színes, sokoldalú tevékenység
-családias munkahelyi légkör
-dinamikus, nagyon jó csapat
-hosszútávú, biztos munkahely
-a keleti régióban kizárólagos kereskedői lét

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza

A jelentkezem gombra kattintva kérem küldje el fényképes önéletrajzát.

Cégnév: VÉRTES-KER.Kft.