Agrifirm Magyarország Zrt.
Munkatársat keresünk

C kategóriás gépkocsivezető

pozícióba.
Az Agrifirm egy multinacionális cégcsoport, amely mezőgazdasági termékeket és szolgáltatásokat nyújt ügyfelei részére. A több, mint 100 éves együttműködés alatt a történelem és a tapasztalat segítségével a vállalat megtanulta, hogyan helyezzen hangsúlyt a tudásra, a minőségre és az innovációra. Magyarországon az Agrifirm Magyarország Zrt. 3 gyártóegységgel rendelkezik (Győr, Környe és Kaba).
Most kabai csapatunk betermelő gépkocsivezetőt keres!

Főbb feladatok, munkák:

  • Takarmánykeverő üzem ellátása a tárolókban elhelyezett alapanyagokból
  • A megvizsgált alapanyag elhelyezése a raktárban rakodógép használatával
  • Ömlesztett alapanyag elszállítása esetén a termény felrakása a szállító járműre
  • Az észlelt raktározási, műszaki problémák dokumentálása
  • Az üzem technológiai vonalán gyártott takarmányokhoz szükséges kiskomponensek feltöltése
  • Az üzem technológiai vonalán gyártott dercés és granulált takarmányok, koncentrátumok lezsákolása.
  • Az autót a telephelyen belül kell csak vezetni, műszaki és egyebek miatt kell vele elhagyni a telephelyet

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Nehézgép kezelői és könnyűgép kezelői jogosítvány [45-11 gépcsoport]
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • stabil, bejelentett munkahely
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • cafeteria
  • bérpótlék, bónuszrendszer, csoportos élet-és balesetbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Munkavégzés helye:

4183 Kaba

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, csatold kérlek magyar nyelvű önéletrajzodat!
Cégnév: Agrifirm Magyarország Zrt.