Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet
Munkatársat keresünk

Biológus

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

- Állatok ellátása és előkészítése, embriópreparálás, pronukleáris mikroinjektálás, embrió beültetés, mesterséges megtermékenyítés, embrió és sperma fagyasztás, felolvasztás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Biológus, biológia tanár, állatorvos, agrár végzettség,
- Minimum Bsc fokozat,
- Angol nyelv ismerete elvárás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Molekuláris biológiai ismeretek előnyt jelentenek

Munkavégzés helye:

1083 Budapest, Szigony utca 43.

Amit kínálunk:

- Azonnal betölthető, teljes munkaidejű, határozott időtartamú munkaviszony, 1 évre szólóan, hosszabbítási lehetőséggel
- Kompetitív fizetés a végzettségtől és gyakorlattól függően.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Orvos, Szakorvos
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Kutató

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Jelentkezésüket, önéletrajzuk megküldésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet