Otthon szívesen megcsinálod a lakatos munkákat, esetleg még hegesztettél is? Vagy talán ez a szakmád? Szeretnéd jobban elsajátítani? Nálunk lenne rá lehetőséged, a környék egyik legnagyobb mezőgazdasági gépgyárában.

Amivel értékeljük a munkádat:

  • Elérhető nettó juttatás 200.000 Ft
  • Cafetéria juttatás
  • 3 hónap után célprémium és team juttatások
  • Előre tervezhető beosztás
  • Céges buszjárat: Túrkeve, Kenderes, Fegyvernek, Surjány
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Vékony lemezek hajlítása
  • Igényes munka
  • Biztonságtechnikai irányelvek betartása
  • Alkatrészek megmunkálása, minőségi ellenőrzése

Ezeknek már birtokában vagy:

  • Bármilyen középfokú végzettséged van
  • Tudsz "flexelni"
  • Alap rajzolvasási készséged van (átmérő, hossz)
  • Digitális vagy manuális tolómérőt, mérőszalagot tudod használni
  • Érdeklődsz a hegesztés iránt
  • Tudsz sablon alapján dolgozni
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Előny a lakatos végzettség

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-550

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014