Beszerző

Leírás

Bács-Kiskun vármegye vonzáskörzetében található partnerünk megbízásából keresünk munkatársat Beszerző munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Beszerző

Feladatok

  • Termékek beszerzése
  • Teljes körű részvétel a rendelési folyamatok lebonyolításában
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Reklamációk kezelése és nyomon követése
  • Leltározási feladatok végrehajtása a pontos készletnyilvántartás érdekében
  • Naprakész készletnyilvántartás
  • Riportok készítése heti és havi szinten
  • Aktív részvétel az éves beszerzési terv összeállításában

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • 2-3 év acéltermékek beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Önállóság, megoldóközpontúság, proaktivitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Kiemelt képzési támogatás
  • Céges rendezvények, családi napok

Munkavégzés helye

Bács-Kiskun vármegye

Cégnév: Trenkwalder Kft