Beszerző

Leírás

Folyamatosan és dinamikusan bővülő, nemzetközi hátterű, nyíregyházi gyártó partnercégünk számára keresünk Alapanyag gazdálkodó kollégát az alábbi feladatok elvégzésére:

Beszerző

Feladatok

  • Anyaggazdálkodási feladatok koordinálása
  • Napi, heti és havi felhasználás igény kalkulálása, kritikus alkatrészek és esetleges hiány kezelése
  • Ad hoc hiányok, beszállítói szállítás kiesések miatti problémák megoldása
  • Készletszintek ellenőrzése
  • Napi, heti és havi riportok készítése, nyomon követése
  • Beszállítói számla eltérések korrekciója, belső készlet könyvelési folyamatok ellenőrzése
  • Részvétel új termék bevezetésének előkészítésében, az ezt célzó projektek megvalósításában
  • Új gyártási folyamatok tervezése és implementálása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség végzettség (közgazdász)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fizikai jelenlét a gyárban
  • Gyakorlott Ms Excel ismeret
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms office, függvényismeret

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Széles juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális háttér

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Cégnév: Trenkwalder Kft