Bérszámfejtő

Dinamikusan fejlődő vagyonvédelmi cég, tapasztalt, fiatal, lendületes csapat Új kollégát keresünk, aki bérszámfejtőként erősítené meglévő csapatunkat.

Feladatod lesz a bérszámfejtés végzése, ebben való közreműködés, a kollégák munkájának segítése.

Feladatok

  • Munkavállalók ki- és beléptetése
  • Munkaügyi adatszolgáltatások készítése
  • Kapcsolódó egyéb adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Megbeszéléseken összefoglaló készítése

Elvárások

  • Kulcs-Soft programot használunk, ezt mindenképpen ismerned kell
  • Rendelkezz bérszámfejtői végzettséggel és gyakorlattal
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése

Előnyök

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van aktív angol nyelvtudásod
  • Már tapasztalt vagy az adminisztratív munkakörben
  • Magabiztosan kezeled az excelt

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

1061 Budapest, Paulay Ede utca 56.

A "Jeelntkezem az állásra" gombra való kattintással, fényképes önéletrajzzal lehet, "Bérszámfejtő" jeligére, bérigény megjelölésével.

Cégnév: BLACKSTAGE GOLD Kft.