LÉDEM 2000 Kft.
Munkatársat keresünk

Autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő

pozícióba.
LÉDEM 2000 Közúti Járműalkatrész Javító és Kereskedő KFT. gyöngyösi telephelyére munkatársat keres a lenti munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

Pneumatikus fékberendezések, mechanikus fékberendezések felújítása. Beépülő alkatrészek javítása. Elkészült termékek végellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jármű szerelési tapasztalat, vagy érdeklődés jármű javítás szerelési tevékenység iránt. Jó kézügyesség, rendszeretet. Rendszerszemlélet, önálló, igényes munkavégzés. Alapfokú informatikai ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Jártasság fémipari területen, műszaki beállítottság.

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő. Versenyképes fizetés, meleg étkeztetés. Munka és védőfelszerelés biztosítása. Hosszútávú munkalehetőség. Egyműszakos munkarend. Kulturált tiszta környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

3200 Gyöngyös, Bene utca 59.

Kérjük, jelentkezésekor csatolja az Önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel.
Cégnév: Lédem 2000 Kft.