Autófényező

Azonnali belépéssel keresünk elsősorban gyakorlattal rendelkező, (esetleg pályakezdő) autófényező szakembereket több műszakos munkarendbe, kiskunmajsai munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kétkomponensű fedőlakkok kis és középnyomású berendezésekkel történő felhordása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lemez alkatrészek, mezőgazdasági és építőpari vezetőfülkék, hegesztett elemek ipari festékkel történő fényezése.
  • Szakmai elhivatottság, monotonitástűrés, rugalmasság és alkalmasság, motiváltság egy teljesítményre, minőségre orientált csapatban való munkavégzésre.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

Biztos munkahely egy patinás, nagy hagyományokkal rendelkező magyar magánvállalkozásnál, amely több mint 40 éve gyárt vezetőfülkéket a világ legismertebb mezőgazdasági és építőipari gépgyártóinak (Claas, Manitou, Liebherr, Wacker-Neuson stb.).

Juttatások:

  • Alapbér: tapasztalattól függően bruttó 360.000 – 450.000 Ft/hó + pótlékok (műszakpótlék),
  • Festőkabinpótlék: maximálisan bruttó 50.000 Ft a kabinban eltöltött idő után,
  • Kiemelkedő, a teljesítménytől függő havi prémium: bruttó 100.000 Ft/hó
  • További bónuszok belső szabályozás alapján,
  • Összességében bruttó 550.000 – 650.000 Ft havi jövedelmet jelenthet.
  • Ingyenes munkásszállást biztosítanak a Kiskunmajsától 60 km-en túli lakhellyel rendelkező munkavállalóknak.

Cégnév: Karrierjob.hu