Kiskunmajsai mezőgazdasági és építőipari gépgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk autófényező munkakörbe kollégákat.

Feladatok:

  • Mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéjének, hegesztett elemek, ipari festékkel történő fényezése
  • Részvétel a festés előkészítésében
  • Különböző javító munkálatokban való részvétel

Elvárás:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Fényezés, autófényezés területén szerzett tapasztalat
  • Különböző festési eljárások ismerete
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 3 műszak vállalása
  • Festék keverő gépek alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • A cég saját állományos dolgozója leszel
  • Havi bruttó 350.000-450.000 Ft alapbér + pótlékok
  • Teljesítmény prémium havonta (kb. bruttó 100.000 Ft/hó)
  • Bónuszok
  • Ingyenes szállás
  • Utazási támogatás autó esetén 15 Ft/km, bérlettámogatás 85%-ban

Munkavégzés helye: Kiskunmajsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed keresd kollégánkat az alábbi elérhetőségek egyikén elektronikusan, a "Jelentkezem" gombra kattintva,  vagy telefonon: +36 30 995 7866 -as számon.

Cégnév: Kelly Services Kft.