Auditor (Élelmiszeripar)

Téged keresünk, ha a magyar piacon több mint 10 éve jelen lévő,
egyik vezető közétkeztetési társaságnál szeretnél dolgozni,
amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak.
Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet
és csatlakozz albertirsai csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Rendszeresen látogatod és ellenőrzöd főző- és tálalókonyháinkat - előzetesen összeállított látogatási terv alapján,
  • betartatod a higiéniai követelményekre vonatkozó előírásokat,
  • optimalizálod a folyamatok megfelelőségét és hatékonyságát,
  • közreműködsz a minőségirányítási rendszer fenntartásában, javaslatokat teszel esetleges fejlesztésekre vonatkozóan,
  • támogatod az élelmiszerbiztonsági és minőségbiztosítási vezetőnk munkáját.

Elvárások:

  • Élelmiszermérnök végzettséggel és több éves, élelmiszerhigiéniai területen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • kiváló kommunikációs képesség és konfliktuskezelő készség jellemez,
  • magabiztosan használod az MS Office programokat,
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod is van, vállalod a munkaköri feladatok ellátásával járó utazást.

Előnyt jelent:

  • Ha van közétkeztetési és/vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalatod,
  • tisztában vagy az élelmiszerhigiéniai szabályokkal, előírásokkal.

Amit kínálunk:

  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagjaként egy modern irodai környezetben láthatod el a napi feladataidat,
  • minden támogatást megadunk Neked, amire szükséged lehet az eredményes munkavégzéshez,
  • számunkra fontos munkatársaink szakmai fejlődése, folyamatos vezetői háttértámogatással és célirányos oktatásokkal, képzésekkel is igyekszünk ezt elősegíteni a számukra,
  • munkanapokon térítésmentesen biztosítjuk számodra az ebédet.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, várjuk fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével.

Cégnév: Eatrend Korlátolt Felelősségű Társaság