A műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártó cége megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÁRUKIADÓ-ÁTVEVŐ

Megbízóról:
A műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója.
Az ausztriai központú, a világ közel 30 országában jelen lévő magyarországi leányvállalata.
Átfogó megoldásokat, csőrendszereket kínálnak a közmű, épületgépészet és a mezőgazdaság területén.
A társaság debreceni gyárában víz-, gáz-, szennyvíz-, csatorna-, kábelvédő és drén, valamint ötrétegű – ivóvíz és fűtési hálózatokhoz használt – csövek készülnek.
Az értékesítés az ország hét pontján működő áruházban és a debreceni bázisraktáron keresztül történik.

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, pontosság

Szakmai tapasztalat
Pályakezdő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
SAP rendszer ismerete, épületgépészeti termékek ismerete

Új munkatársunk feladatai:

  • Árukészlet gépi mozgatása (áruátvétel és -kiadás)
  • Áruházi vevők kiszolgálása
  • Raktárkészlet nyilvántartás
  • Vevőtanácsadás

Amit vállalatunk kínál munkavállalóinak:

  • Komplex juttatási csomag
  • Dolgozói mobiltelefon program
  • Céges rendezvények
  • Támogató, segítőkész munkatársak
  • Belső képzési lehetőségek

Munkaidő
Hétfőtől-péntekig: 7.30-tól 15.30-ig

Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY