Alisca Agrárház 2010 Kft.
Munkatársat keresünk

Áruforgalmi koordinátor

pozícióba.
Az Alisca Agrárház több mint egy évtizede támogatja a dél-magyarországi mezőgazdasági termelőket és gazdálkodókat. Cégünk elhivatott abban, hogy partnereink a legmagasabb szakmai színvonalú, gyors, rugalmas és megbízható kiszolgálásban részesüljenek. Ezt a magas szintű szolgáltatást többek között logisztikai részlegünk teszi lehetővé, melynek csapatába Áruforgalmi koordinátor pozícióba munkatársat keresünk az alábbiak szerint:

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői megrendelések feldolgozása és követése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, a raktárral és a fuvarozókkal;
  • A beszállítás-kiszállítás ügyintézése, szervezése;
  • A logisztikához és az ügyvitelhez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat;
  • Magas szintű szervezőkészség és rendszerszemlélet;
  • Problémamegoldó készség;
  • Nagyfokú önállóság és proaktivitás;
  • Jó kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai szakirányú végzettség;
  • Kereskedelmi (mezőgazdasági) cégnél szerzett szakmai tapasztalat;
  • Szekszárd környéki lakóhely.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás (versenyképes havi jövedelem és teljesítménytől függő éves prémium juttatás);
  • Kiváló színvonalú munkakörülmények;
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Stabil vállalati háttér.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.
(A fájl neve a vezetéknév_keresztnév-vel kezdődjön!)
Cégnév: Alisca Agrárház 2010 Kft.