A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

AMS-RTK géptelepi technikus

munkatársat, sárbogárdi alközpontunkba.

Leendő kollégánk feladatai:

  • új gép értékesítéshez kapcsolódó AMS-RTK alkalmazások műszaki berendezéseinek telepítése, üzembe helyezése, aktiválása
  • az értékesített gépekhez kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás
  • intelligens, precíziós gazdálkodásra alkalmas gépkapcsolatok összeállítása, gépek nullszervizelése
  • technológiai újdonságok oktatása
  • szakmai képzéseken való aktív részvétel

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú gépészeti, autószerelői vagy autóvillamossági szerelő végzettséggel rendelkezik
  • néhány éves szerelési tapasztalattal bír
  • magabiztos informatikai ismeretek tulajdonosa
  • megbízhatóan, pontosan, következetesen végzi munkáját
  • jó együttműködési képességgel rendelkezik

Előnyt jelent:

  • autóelektronikai műszerész végzettség
  • AMS-RTK rendszerek ismerete
  • ISOBUS rendszer ismerete
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Sárbogárd

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • Sárbogárdon kívüli lakhely esetén bejárás támogatása
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés
Cégnév: KITE Zrt.