Megváltozott munkaképességű
EXEDY DYNAX Europe Kft.
Bővülő csapatunkba

Általános karbantartó

munkatársat keresünk.
Az EXEDY DYNAX Europe Kft. 1993-ban alakult meg Tatabányán. Cégünk súrlódó betétek gyártásával foglalkozik, melyek személyautók, valamint építőipari-és mezőgazdasági gépek automata váltóiba kerülnek beépítésre. A termékfejlesztés, gyártás és forgalmazás során legfőbb törekvésünk a maximális vevői elégedettség elérése. Megrendelőink a világ leghíresebb autóipari vállalatai.

Főbb feladatok, munkák:

  • termelési gyártóberendezések karbantartása, javítása, hibák elhárítása
  • terv szerinti megelőző, illetve éves karbantartási tevékenységek
  • a termelő gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • dokumentációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • szakmunkás végzettség (gépipari szerelő/erősáramú berendezés szerelő/erősáramú villanyszerelő/elektrotechnikus)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pneumatikai/hidraulikai, PLC alapismeretek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • emelőgép kezelő jogosítvány (targonca)
  • gyártó területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (Alapbér, területi bónusz, jelenléti bónusz)
  • Magas Cafeteria juttatás (alapbér 10%-a + 3000Ft, nettó juttatás)
  • Műszakpótlék
  • Kiemelkedően magas bejárás támogatás
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias légkör, támogató környezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Önéletrajzát bérigénye megjelölésével várjuk.
Cégnév: EXEDY DYNAX Europe Kft.