Bentley Magyarország Kft.
Bővülő csapatunkba

Állattenyésztési technológia értékesítő

munkatársat keresünk.
A Bentley Magyarország Kft 1996 óta működik Magyarországon. Székesfehérváron van telephelyünk, jelenleg 18-an vagyunk a cégnél. Cégünk fő profilja szarvasmarha és sertés tartástechnológiák értékesítése, szervizelése. Saját szerviz csapatunk biztosítja a műszaki hátteret az értékesített termékekhez Partnereink között megtalálhatók a kisebb állattartóktól a legnagyobb telepekig.

Főbb feladatok, munkák:

Főbb feladatok:
- sertés tartástechnológiai rendszerek értékesítése országosan,
- már meglévő partnerekkel való jó kapcsolattartás,
- új üzleti partnerek felkutatása, látogatása, ajánlatok küldése,
- beszállítókkal való kapcsolattartás,
- termék rendelések összeállítása,
- kollégákkal (projekt manager, szervizes kollégák, adminisztráció) együtt működés,
- piac figyelemmel való kísérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- értékesítési tapasztalat,
- agrár végzettség,
- önálló munkavégzés, de kollégákkal való jó együttműködés,
- angol nyelvtudás,
- B kategóriájú jogosítvány,
- utazási hajlam országon belül,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

takarmányozási ismeretek,

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezést ajánlunk, értékesítés után járó jutalék rendszerrel. Kollégáinknak külföldi beszállítóinkhoz rendszeresen szervezünk termék ismereti tréningeket, illetve egyéb továbbképzéseket, tréningeket is tartunk. Irodánkban családias légkör van. Céges gépkocsit, laptopot, mobil telefont biztosítunk a pozicíóhoz.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Céges autó, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Bentley Magyarország Kft