A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Alkatrész raktáros

munkatársat mezőtúri alközpontunkba.

Leendő kollégánk feladatai:

  • áruátvétel-árukiadás
  • bevételezés
  • raktározás
  • vevőkiszolgálás
  • raktári rend fenntartásának biztosítása

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú végzettség
  • műszaki érzék
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel)
  • „B" kategóriás jogosítvány
  • érvényes targonca vezetői engedély (vezetőüléses)
  • jó kommunikációs készség és jó kapcsolatteremtő képesség
  • megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent:

  • műszaki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • munkába járás támogatása
  • hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Cégnév: KITE Zrt.