Megváltozott munkaképességű
KUHN Földmunkagép Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Alkatrész- és szerviz értékesítő

A KUHN csoportot 3 stratégiai divízió alkotja az építőgépek, a rakodógépek és a szerszámok (EMCO) terén. Az egyes divíziók egymástól elkülönülten működnek saját szervezettel, de mind a KUHN Holding égisze alatt. A 40 éve alapított KUHN csoport 10 európai országban, összesen 14 céggel végzi sikeresen tevékenységét.

A nemzetközi cégcsoport milliárdos forgalmú, a magyar piacon 1990 óta működő tagjaként a KUHN Földmunkagép Kft. folyamatosan bővülő tevékenységének köszönhetően keres munkatársat Alkatrész- és szervizértékesítő munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkeresése és a már meglévőkkel történő kapcsolattartás
  • Kelet-Magyarországon lévő alkatrész és szerviz munkák értékesítése
  • Igények felkutatása, árajánlatok kidolgozása, kiadása és nyomon követése
  • Gépállapotfelmérések elvégzése, dokumentálása
  • Rendszeres látogatási ütemterv készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki ismeretek, képességek és készségek
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, ügyfél- és célorientált személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Jó priorizálási képesség és rendszerszemlélet
  • Régióhoz tartozó lakhely
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépalkatrész (személy-, teherautó, munka-, mezőgazdasági gép) értékesítési és/vagy gépszerelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Földmunkagépek és/vagy építőipari gépek ismerete

Amit kínálunk:

  • Céges gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • Dinamikusan fejlődő csapat
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Fényképes önéletrajzát fizetési igény, valamint a lehetséges munkakezdési időpont megjelölésével várjuk.

Cégnév: KUHN FÖLDMUNKAGÉP KFT.