ARANO Kft.
Munkatársat keresünk

Adminisztrációs munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Bács-Kiskun megyei mezőgazdasági cégcsoport keres munkatársat adminisztratív munkára azonnali kezdéssel.

Feladatok:
- A cégcsoport tulajdonában illetve használatában lévő földterületekkel kapcsolatos adminisztráció, valamint ügyintézés,
- Kapcsolattartás a megyei és járási földhivatalokkal, MVH kirendeltségekkel, polgármesteri hivatalokkal)
- Kapcsolattartás meglévő partnerekkel
- Általános adminisztráció, dokumentumkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

- jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- legalább középfokú végzettség / érettségi
- B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Néhány éves földhivatali ügyintézői tapasztalat

Amit kínálunk:

- fiatalos, dinamikus légkör
- stabil, hosszútávú munkahely
- céges telefon, laptop, személygépkocsi
- bérezés megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: ARANO Kft.